Kategooriad
Vanusegrupid
Seeriad
Pikkus
Laius
Täpne otsing

Tere tulemast PoMo Playgrounds OÜ maailma!

PoMo Playgrounds OÜ asutati 2013.aastal. Päris uus. Ent tegijad on teada-tuntud, 15-aastase kogemuspagasiga mänguväljakute tootjad. Ettevõte kasvas välja Arnold AS struktuurimuutustel väikseks jäänud jalajäljest. Vanast ettevõttest võtsime kaasa kvalifitseeritud tööjõu ning know-how, lisasime pisut uudsemat särtsu ja innovaatilisi ideid ning loodame saadud kvintessentsi Sinuni toimetada.

PoMo Playgrounds OÜ säilitab vana kaubamärgi, mille all toodame edasi juba tuntud ning kvaliteetseid põhitooteid, kuid peale selle soovime üllatada ka uute valikutega.

PoMo Playgrounds OÜ visiooniks on olla innovaatiline ettevõte, mis pakub ohutut, kvaliteetset ja arendavat mängukeskkonda. Soovime ka edaspidi olla vastutustundlik, paindlik ja kliendile suunatud ettevõte.

Meie missiooniks on pakkuda parimat võimalikku mängu-, spordi- ja ajaveetmiskeskkonda välisteks tegevusteks igas vanuses inimestele.

Täna olen kiirem kui eile, homme olen osavam kui täna

Läbi meie toodete kasutuse loodame julgustada nii väikseid kui suuri õppima, ennast arendama, liikuma ja mängima, et homme oleksid nad tugevamad, osavamad, rõõmsamad ja tervemad.

Kohtumiseni mänguväljakutel!

 

 

Jaama 2, 11621 Tallinn
Tel. +372 6556 984
Faks +372 6556 985
E - post: info@pomo.ee
Kontakt